Programma

zaterdag 29 februari 2020
Boskant MO13-1 Maliskamp MO13-1 12:00
zondag 01 maart 2020
Boskant 1 Avesteyn 1 14:30
DAW Schaijk 2 Boskant 2 12:00
Avanti'31 4 Boskant 3 12:00
SJO/SSA VESTA'19 35+1 Boskant 35+1 10:00
Tivoli VR1 Boskant VR1 10:00
zaterdag 07 maart 2020
Boskant MO13-1 VV Trinitas Oisterwijk MO13-2 12:00
Sparta'25 JO19-2 Boskant JO19-1 14:30
Gemert JO17-6 Boskant JO17-1 13:45
Boskant MO15-1 RKVVO MO15-1 14:30
Boskant JO12-1 ST Keldonk/Boerdonk JO12-1 11:00
Boskant JO10-1G SBC JO10-1 09:30
VOW JO9-2 Boskant JO9-1G 10:45
Boskant JO9-2G Woenselse Boys JO9-2 10:30
zondag 08 maart 2020
Boskant 1 Essche Boys 1 14:30
Boskant 2 Heeswijk 2 12:00
Blauw Geel'38/JUMBO 9 Boskant 3 12:00
Boskant 4 Rhode/Van Stiphout Bouw 9 12:00
HVCH 35+1 Boskant 35+1 09:30
Hapse Boys 35+1 Boskant 35+2 10:00
zaterdag 14 maart 2020
Boskant JO19-1 ELI JO19-1 14:30
Heeswijk JO17-2G Boskant JO17-1 14:30
RKSV Nuenen MO15-1 Boskant MO15-1 12:15
Den Dungen MO13-1 Boskant MO13-1 11:15
Boskant JO12-1 SV Unitas'59 JO12-5 11:00
Best Vooruit JO10-1 Boskant JO10-1G 10:00
Boskant JO9-1G Schijndel/DE WIT JO9-2 10:30
Best Vooruit JO9-3 Boskant JO9-2G 09:00
zondag 15 maart 2020
Nulandia 1 Boskant 1 14:30
Berghem Sport 2 Boskant 2 12:00
Boskant 3 Avesteyn 4 12:30
Heeswijk 7 Boskant 4 10:00
Boskant 35+1 DAW Schaijk 35+1 09:30
Boskant 35+2 SV Milsbeek 35+1 11:00
Boskant VR1 Emplina VR2 10:00
dinsdag 17 maart 2020
ELI O23 Boskant O23 19:30
zondag 22 maart 2020
Boxtel 1 Boskant 1 14:30
Boskant 4 Schijndel/DE WIT 8 10:00
Boskant 35+1 Irene 35+1 10:00
Schijndel/DE WIT 35+1 Boskant 35+2 12:00
zaterdag 28 maart 2020
UDI'19/CSU JO19-3 Boskant JO19-1 14:45
Boskant JO17-1 Erp JO17-3 13:00
Boskant JO10-1G Boxtel JO10-1 09:30
Boekel Sport JO9-3 Boskant JO9-1G 09:15
Boskant JO9-2G DVG JO9-1 10:30
Schijndel/DE WIT JO12-1 Boskant JO12-1 10:15
Boskant MO15-1 ST Knegselse Boys / Steensel MO15-1 14:30
Maliskamp MO13-1 Boskant MO13-1 12:00
zondag 29 maart 2020
Boskant 1 HHC'09 1 14:30
Boskant 2 Festilent 2 12:00
DVG 3 Boskant 3 10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 14 Boskant 4 10:00
Boskant 35+2 Ollandia 35+1 10:00
FC Cranendonck VR2 Boskant VR1 10:00
zaterdag 04 april 2020
Boskant MO13-1 Boxtel MO13-2 12:00
Boskant JO19-1 Gemert JO19-2 14:30
VOW JO17-1 Boskant JO17-1 14:30
ST Reusel Sport CoTrans/SDO’39/HMVV/Hulsel MO15-2 Boskant MO15-1 11:30
Boskant JO12-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4 11:00
ST HMVV/Hulsel JO10-1 Boskant JO10-1G 10:00
Boskant JO9-1G SJO Helmondia-Mulo JO9-5 10:30
Beerse Boys JO9-2 Boskant JO9-2G 09:30
zondag 05 april 2020
WEC 1 Boskant 1 14:30
Avanti'31 2 Boskant 2 11:00
Boskant 3 Schijndel/DE WIT 6 12:00
Boskant 4 VOW 4 10:00
Boskant VR1 RKKSV VR2 10:00
maandag 13 april 2020
SC Elshout 1 Boskant 1 14:00
zaterdag 18 april 2020
Zwaluw VFC MO13-3 Boskant MO13-1 11:30
VOW JO19-1 Boskant JO19-1 14:30
Boskant JO17-1 DAW Schaijk JO17-3 13:00
Boskant MO15-1 ELI MO15-1 14:30
Blauw Geel'38/JUMBO JO12-4 Boskant JO12-1 11:30
Boskant JO10-1G Nemelaer JO10-1 09:30
Boxtel JO9-3 Boskant JO9-1G 08:45
DVG JO9-2 Boskant JO9-2G 10:45
zondag 19 april 2020
Boskant 1 VCB 1 14:30
Boskant 2 SV TOP 2 12:00
VOW 3 Boskant 3 11:00
Boskant 4 Ollandia 3 10:00
Achilles Reek 35+1 Boskant 35+1 10:00
WEC 35+1 Boskant 35+2 10:00
VOAB VR1 Boskant VR1 11:00
zondag 26 april 2020
RKKSV 1 Boskant 1 14:00
Boskant VR1 VOAB VR1 10:00
zaterdag 09 mei 2020
VV Trinitas Oisterwijk MO13-2 Boskant MO13-1 11:30
Heeswijk JO19-1 Boskant JO19-1 14:30
HVCH JO17-5 Boskant JO17-1 13:30
Boskant MO15-1 Marvilde MO15-2 14:30
Boskant JO12-1 HVCH JO12-1 11:00
Boskant JO10-1G Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-2 09:30
Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5 Boskant JO9-1G 10:15
Boskant JO9-2G Wilhelmina Boys JO9-3 10:30
zondag 10 mei 2020
Boskant 1 OSC'45 1 14:30
Boskant 2 Schijndel/DE WIT 2 12:00
Heeswijk 5 Boskant 3 10:00
DVG 5 Boskant 4 10:00
Boskant 35+2 Vorstenbossche Boys 35+1 10:00
Ollandia VR1 Boskant VR1 09:30
dinsdag 12 mei 2020
Boskant O23 Vorstenbossche Boys O23 19:30
zaterdag 16 mei 2020
Boskant JO19-1 DSV JO19-1 14:30
Boekel Sport JO17-3 Boskant JO17-1 14:45
SV Valkenswaard MO15-1 Boskant MO15-1 13:15
Boskant MO13-1 Den Dungen MO13-1 12:00
Boskant JO12-1 UDI'19/CSU JO12-4 11:00
WODAN JO10-2 Boskant JO10-1G 10:15
Boskant JO9-1G Acht JO9-2 10:30
SJO Juventud JO9-1 Boskant JO9-2G 09:00
zondag 17 mei 2020
VOW 1 Boskant 1 14:30
HVCH 4 Boskant 2 12:00
Boskant 3 UDI'19/CSU 9 12:30
Boskant 4 ELI 5 10:00
Boskant 35+1 Avesteyn 35+1 09:30
Boskant VR1 Blauw Geel'38/JUMBO VR2 10:00
zaterdag 23 mei 2020
Stiphout Vooruit JO19-2 Boskant JO19-1 15:00
Boskant JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-3 13:00
Boskant MO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 14:30
SBC JO12-3G Boskant JO12-1 11:45
Boskant JO10-1G Acht JO10-1 09:30
S.V. Brandevoort JO9-3 Boskant JO9-1G 09:30
Boskant JO9-2G SV Unitas'59 JO9-6 10:30
zondag 24 mei 2020
Boskant 1 Vorstenbossche Boys 1 14:30
Boskant 2 Vianen Vooruit 2 12:00
Irene 2 Boskant 3 11:00
WEC 4 Boskant 4 12:00
Boskant 35+2 Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1 10:00
The White Boys VR1 Boskant VR1 11:00